historia rasy


 

Linki
Związek Kynologiczny w Polsce - Polski Kennel Klub - powstał w 1938 roku, a następnie reaktywował swoją działalność w 1948 roku. Jest organizacją kupiającą hodowców, właścicieli i miłośników psów rasowych. Związek posiada 46 ddziałów terenowych i jako jedyna organizacja kynologiczna w kraju jest członkiem iędzynarodowej Federacji Kynologicznej ( FCI ). Corocznie Związek organizuje ok. 120 wystaw psów rasowych, w tym 11 o randze międzynarodowej. Jest także organizatorem m.in. Mistrzostw Polski Psów Towarzyszących i Obronnych, zawodów Agility, Zawodów Obedience i Wyścigów Chartów.
Hodowla psów Appalachian to hodowla z którą jesteśmy zżyci do dzisiaj. To właśnie z tej hodowli pochodzi nasza "królowa" ICE. Pani Ewa - właścicielka, to osoba na której zawsze można polegać a jesli chodzi o psy ufać w 100 % :)
Serwis rodowodów ALASKAN MALAMUTE
Światowy serwis miłośników malamutów!!
"Ekipa naszego serwisu poznała się na jednym z internetowych for poświęconych psom, wobec zwiększającego się problemu bezdomnych Husky i Alaskan alamute, postanowiliśmy stworzyć prężnie działający serwis za pomocą którego będzie możliwa pomoc takim psiakom..."
"gdy ktoś krzywdzi psa anioł traci pióro, pomagając skrzywdzonym i okaleczonym przez ludzi zwierzakom -ratujemy anioły!"
Strona poświęcona sztuce walki MUAYTHAI! Turnieje, obozy, zawody. Obszerne galerie zdjęć, informacje o zawodach.
Strona Sztuk Walki Ju-Jitsu. Zrzesza wielu małych i większych "fighterów" :) Zobacz sam!!

Firma "TSD" Jan Galarowicz oferuje usługi remontowo-budowlane w pełnym zakresie!! Firma profesjonalna i rzetelna! Mieliśmy okazję się o tym przekonać!! POLECAMY "w ciemno"!!

Tel.: Kom.: 510 211 230 /ul. Ku Studzienkom 1/ 34-400 Nowy Targ

Blog Greenpeace - ratujmy wieloryby wspólnie !!

 

Wszystkie materiały znajdujące się na stronie oraz w galerii są własnością serwisu.
Ich kopiowanie, przetwarzanie bez zgody właścicieli serwisu jest ZABRONIONE.

Lovely
balto
lovely
ice
ice


IF YOU DON'T RESCUE - DON'T BREED!
JESLI NIE POMAGASZ PSOM W POTRZEBIE - NIE HODUJ!

www.wataha-malamuty.com